Знайти суму перших п'яти членів геоиетричної прогресії (bn) якщо b1=8, q= 1/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Езерский Родион.

S5= (b1(q⁵-1))/(q-1)

S5= (8(1/32-1))/(1/2-1)

S5= (8*(-31/32))/(-1/2)

S5= 8*31/16

S5= 31/2= 15,5