Функцію задано формулою у=-2х+3. Знайти значення функції , якщо значення аргументу х=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Алина.

Розв'язання завдання додаю


Отвечает Тихонов Денис.

y =  - 2 \times ( - 3) + 3 = 6 + 3 = 9