Знайдіть перший член і знаменик геометричної прогресії, якщо b2=-2,b5=16​


Ответы на вопрос

Отвечает Блинкова Алиса.

Ответ:

Объяснение:

b2=-2

b5=16

*пользуемся формулой an=b1*q^(n-10

{b5=B1*q^4

{b2=B1*q

{16=b1*q^4

{-2=b1*q        

16/-2=(b1*q^4)/(b1*q)

-8=q^3

q=-2

подсчитываем б1 b1

b2=b1*q

-2=b1*(-2)   // : (-2)

b1=-2/-2=1

b1=1