Знайдіть знаменик геометричної прогресії, якщо b4=24,b6=96​


Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Вика.

 b_{5} =  \sqrt{b_{4} \times b_{6}}  \\  b_{5}  =  \sqrt{24 \times 96}  =  \sqrt{24 \times 24 \times 4} =  \\  = 24 \times 2 = 48 \\  \\ q =  \frac{b_{5}}{b_{4}}  \\ q =  \frac{48}{24}  = 2

Ответ: знаменатель равен 2.