Побудуйте графік функції y= (x^2-4)/(x-2) (запишіть розв'язання)


Ответы на вопрос

Отвечает Бауэр Даниил.

y=\frac{x^2-4}{x-2}\\\\x\neq 2\\\\y=\frac{(x-2)(x+2)}{x-2}=x+2

(2;4) - точкa незакрашеннaя