скільки різних чотирицифрових чисел можна скласти з цифр 1 3 5 6 7 9 якщо цифри в числі

неповторюються

Ответы на вопрос

Отвечает Слюсар Неля.

Ответ:

Объяснение:

C_{6}^{4}=\frac{6!}{4!(6-4)!}=\frac{6!}{4!*2!}=\frac{5*6}{1*2}=15

Отвечает Ціко Вєталь.

А₆⁴ = 6!/(6-4)! = 1*2*3*4*5*6/1*2= 360