Обчисліть значення функції f(x) = 3/x в точці x0 = 1/3 СРОЧНо​


Ответы на вопрос

Отвечает Соломатина Лиза.

Ответ:

9

Объяснение:

f(x)=\frac{3}{x}\\x_0=\frac{1}{3}\\f(\frac{1}{3} ) =\frac{3}{\frac{1}{3}}=9