Тіло рухається прямолінійно за законом s(t)=7 t+1/2t^2. В який момент часу швидкість тіла буде 9 м/c


Ответы на вопрос

Отвечает Kushnirenko Stanislav.

Ответ: 2 с.

Объяснение:

Використовуючи фізичний зміст похідної, маємо:

v(t) = S'(t) = (7t + 0.5t²)' = (7t)' + (0.5t²) = 7 + t

За умовою, v(t) = 9 м/с, значить

7 + t = 9   ⇔    t = 2 с