Кожен із двох дизайнерів має зробити 90 однотипних ілюстрацій . Щодня перший дизайнер створював х

ілюстрацій , а другий - на 6 ілюстрацій більше . Другий дизайнер закінчив усю роботу за 4 дні раніше. Знайдіть х.

Ответы на вопрос

Отвечает Сінчук Рома.

Ответ:  щодня перший дизайнер створював 9 ілюстрацій.

Объяснение:

90/x-90/(x+6)=4

90x+540-90x=4*x*(x+6)

540=4x²+24x

x²+24x-540=0   D=576      √D=24

x₁=9       x₂=-15 ∉

x=9.