При яких значеннях х не має змісту вираз 5-x/4x-8


Ответы на вопрос

Отвечает Шепотковский Артём.

Ответ: x=2

Объяснение:

5-x/4x-8 = 5-x/4×2-8 = 5-x/0

Якщо в знаменник дорівнює нулю, вираз не має змісту