Якого найменшого значення і при якому значенні змінної набуває вираз x^2+12x-4


Ответы на вопрос

Отвечает Дятлова Настя.

у= x^2+12x-4, парабола, вiтки вгору,

х(верш)=-b/2a=-12/2=-6,

y(-6)=(-6)^2+12*(-6)-4=36-72-4=-40

Вираз набуваэ найменшого значення - 40 при х=-6