8 пакетів муки і 3 пакети цукру важать разом 30 кг, а 4 пакети муки і 5 пакетів цукру важать разом

22 кг. Скільки важить один пакет муки і один пакет цукру?

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Даша.

Ответ: 1 пакет цукру = 3 кг, борошна = 2

Объяснение:

8X + 3Y = 30 

4X + 5Y = 22 

---------------

- 8X - 10Y = - 44 

  8X + 3Y = 30 

-----------------

- 7Y = - 14

Y = 2 ( кг) один пакет борошна 

-------------

4Х + 10 = 22 

4Х = 12 

Х = 3 ( кг) один пакет сахара