Спростіть вираз:(a-6a-25/a-4)/(3a-3а /а- 4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Могучев Виктор.

Смотри..........................


Отвечает Соколова Василиса.

Ответ:

( a - 6a - 25  \div a - 4) \div (3a - 3a \div a - 4)

(  - 5a -  \frac{25}{a}  - 4) \div (3a - 3 \times  1 - 4)

 \frac{ - 5a {}^{2} - 25 - 4a }{a}  \div (3a - 3 - 4)

 \frac{ - 5a {}^{2}  - 4a - 25}{3a {}^{2} - 7a }

Все готово Удачі там тобі надіюся що воно тобі допоможе то постав як найкращу відповідь Будь-ласка))))))))