З міста виїхав мотоцикліст і рухався зі швидкістю 40км/год.Через півгодини услід за ним виїхав

автомобіль, швидкість якого дорівнює 60 км/год. Через скільки годин вони зустрінуться​

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Евгений.

Ответ:

1 час.

Объяснение:

40 * 0,5 = 20 (км) - расстояние, на которое уехал мотоциклист за полчаса.

60 - 40 = 20 (км/ч) - скорость сближения автомобиля с мотоциклом.

20 : 20 = 1 (час) - время, через которое встретятся автомобиль и мотоцикл.