Допоможіть розв'язати задач відстань між містами А та В дорівнює 250 км. З міста А виїхав

велосипедист зі швидкістю 15 км/год, а через 40 хв назустріч йому з міста В виїхав мотлцикліст зі швидкістю 45км/год. Через скільки годин вони зустрінуться

Ответы на вопрос

Отвечает Zurey Toma.
Составляем уравнение: 15t+45(t-2/3)=250, где t - время в пути велосипедиста, решаем уравнение и находим t=4 2/3 часа они встретятся, а для мотоциклиста пройдет 4 часа.
4*45=180
4 2/3*15=70 => 180+70=250 км - проверка