Знайти обернену функцію до даної y=-(x+4)^2


Ответы на вопрос

Отвечает Сабитов Марат.

У даній формулі поміняємо місцями x та y:

x=-(y+4)^2\\x=-(y^2-8x+16)\\x=-y^2+8x-16