ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ! Одна сторона прямокутника в три рази більше за іншу. Знайди сторони

прямокутника, якщо його площа дорівнює 243 сантиметрів квадратних.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Ярослав.

Площа прямокутника дорівнює добутку однієї сторони на другу.

Нехай друга сторона дорівнює x. Тоді перша дорівнює 3x. Складемо рівняння:

3x \cdot x=243\\3x^2=243\\x^2=81\\x=\pm 9

Довжина сторони не може бути від'ємним числом, тому друга сторона дорівнює 9 см. Тоді перша дорівнює 3x=3\cdot 9=27 см.

Відповідь: 9 см і 27 см.