Одна сторона прямокутника дорівнює а см а інша на 4,5 см більша обчисли периметр цього прямокутника

відповідь Запиши у вигляді многочлена стандартного вигляду​

Ответы на вопрос

Отвечает Корьят Матвей.

Р = (a + b) · 2 - формула периметра прямоугольника

а = а (см) - ширина

b = a + 4,5 (см) - длина

Р = (а + а + 4,5) · 2 = (2а + 4,5) · 2 = 4а + 9 (см) - периметр прямоугольника.

Вiдповiдь: 4а + 9.