Как розв'язати рівняння √2=-х²​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Паша.

 \sqrt{2}  =  -  {x}^{2}  \\  {x}^{2}  =  -  \sqrt{2}

Оскільки квадрат не може дорівнювати від'ємному числу, то данне рівняння не має розв'язку на множині раціональних чисел.

Комплексні корені:

 {x}^{2}  =   {i}^{2}   \sqrt{2}  \\ x = ± \sqrt{ {i}^{2}  \sqrt{2} }  \\ x = ±i \sqrt[4]{2}