У ящику лежать 10 синіх, 15 білих, 11 червоних і 4 чорні кульки. Якою є ймовірність того, що перша

вибрана навмання кулька буде не чорною?

Ответы на вопрос

Отвечает Совостьянов Родион.

Объяснение:

1) 10+15+11+4=40 кульки всього.

2) 40-4=36 кульки не чорнi.

3) 36/40=0,9 ймовipнiсть того, що перша вибрана навмання кулька буде не чорною

Ответ: 0,9.