В ящику знаходиться 45 кульок, з яких 17 білих. Загубили дві не білих кульки. Яка ймовірність

того, що вибрана навмання одна кулька буде білою? С условием пж

Ответы на вопрос

Отвечает Чеботарь Влада.

в ящику було 45 кульок, 2 загубили, залишилось 43, з них:

17 - білих

43-17= 26 - не білих

17/43= 39,5% - ймовірність того, що вибрана навмання одна кулька буде білою