Скільки цілих розв'язків має нерівність 3х²+5х-8 більше чи менше 0? Варіанти відповіді А) 3 б) 4

в)5 г)6І як це зробити будь ласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Тишкевич Сергей.

Решим квадратное уравнение:

3х² + 5х - 8 = 0

D = b² - 4ac = 5² - 4 · 3 · (-8) = 25 + 96 = 121

х₁ = (-5-√121)/(2·3) = (-5-11)/6 = -16/6 = -8/3 = -2 целых 2/3

х₂ = (-5+√121)/(2·3) = (-5+11)/6 = 6/6 = 1

-2 целых 2/3 < -2 < -1 < 0 < 1

Вiдповiдь: А) 3.