Екімүшені кавдратты түріне келтір 25Х²+49У²-70ХУ; ​


Ответы на вопрос

Отвечает Плахина Юлия.

25x^2+49y^2-70xy=(5x)^2+(7y)^2-2\cdot 5x\cdot 7y=(5x-7y)^2\\\\\\\star \; \; (a-b)^2=a^2-2ab+b^2\; \; \star