Розв’яжіть способом додавання систему рівнянь 3 x + 5 y = 1, 4 x − 5 y = − 22 .


Ответы на вопрос

Отвечает Трубин Тарас.

{3х+5у=1

{4х-5у=-22

.

{у=(4х+22)/5

{3х+5•(4х+22)/5=1

.

{3х+4х+22=1

{у=(4х+22)/5

.

{7х=-21

{у=(4х+22)/5

.

{х=-3

{у=(4•(-3)+22)/5=10/5=2

.

Ответ: (-3; 2).