Функцію задано формулою y=2х+5. Знайдіть значення функції, якщо х дорівнює: 1; 0; -3; 7; 1000.​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение: у=2х+5;

При х=1     у=2*1 +5= 2+5=7,

При х=0    у=2*0 +5= 5,

При х= -3   у=2*(-3)+5= -6+5= -1,

При х=7     у=2*7 +5=14+5=19,

При х=1000   у=2*1000 +5=2000+5=2005.