Знайдіть четвертий член геометричної прогресії (bn), якщо b1=1/16,q=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Егор.

Відповідь: b₄=b₁×q³

b₄=1/16×(-2)³=1/16×(-8)=-1/2