СРОЧНО ДАЮ 25 БАЛЛОВ Між числами 5 і 33 вставити шість чисел, які разом з даними утворюють

арифметичну прогресію.

Ответы на вопрос

Отвечает Ярый Денис.

Ответ: 9; 13; 17, 21, 25; 29.

Объяснение:

a₁=5      

a₈=a₁+7d=33   ⇒

5+7d=33

7d=28  |÷7

d=4     ⇒

a₂=5+4=9

a₃=9+4=13

a₄=13+4=17

a₅=17+4=21

a₆=21+4=25

a₇=25+4=29.