у супермаркеті проводиться акція.коробка цукерок деякого виду коштує 180 грн.при купівлі двох таких

коробок на другу коробку надається знижка в розмірі 45%.скільки гривень доведеться заплатити за дві коробки цукерок у період дії акції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мелешенко Настя.

1) 180 : 100 · 45 = 81 (грн.) - скидка;

2) 180 - 81 = 99 (грн.) - цена коробки конфет со скидкой;

3) 180 + 99 = 279 (грн.) - стоимость двух коробок конфет в период акции.

Вiдповiдь: 279 грн.