Не виконуючи побудови, знайти координати точок перетину з осями координат графіка рівняння 4x-5y=7


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Диана.

Ответ:

(\frac{7}{3};0); (0; -\frac{7}{5})

Объяснение:

з віссю абсцис Ох (y=0):

y=0; 3x-5y=7;

3x-5*0=7;3x=7; x=\frac{7}{3}

(\frac{7}{3};0)

з віссю ординат Оy (x=0):

x=0; 3x-5y=7;

3*0-5y=7; -5y=7;y=-\frac{7}{5}

(0; -\frac{7}{5})