(5/6-1/8t^8)^2 у стандартному вигляді будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Коломієць Діма.

(5/6-1/8t^8)^2=(5/6)^2-2*5/6*1/8t^8+(1/8t^8)2=25/36-5/24t^8+1/64t^16

Я так зрозуміла, що потрібно спростити вираз