Довжини трьох відрізків утворюють геометричну про- гресію. Знайдіть середній за величиною

відрізок, якщоменший з відрізків дорівнює 1 см, а більший – 9 см.2 вправаЗапишіть перші п'ять членів геометричної прогресії,у якої третій і четвертий члени відповідно дорівнюють 8 і-16.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Маша.

Ответ:

1) 3

2) 2;4;8;16;32

Объяснение:

1) b₁=1; b₃=9; q>0; b₂=?

b₃=b₁·q³⁻¹=b₁·q²

q²=b₃/b₁=9/1=9

q=3

b₂=b₁q=3

Другое решение

b₂²=b₁b₃=1·9=9

b₂=3

2) b₃=8; b₄=16;  b₁; b₂; b₅=?

q=b₄/b₃=16/8=2

b₂=b₃/q=8/2=4

b₁=b₂/q=4/2=2

b₅=b₄q=16·2=32