Знайдіть перший член геометричної прогресії, якщо її другий член дорівнює −20, а знаменник дорівнює

−5.

Ответы на вопрос

Отвечает Бутусова Ксения.

b_2=-20\; ,\; \; q=-5\\\\b_2=b_1\cdot q\; \; \Rightarrow \quad b_1=\frac{b_2}{q}=\frac{-20}{-5}=4