1. Відомо, що х1 і х2 – корені рівняння х2 – 2x – 7 = 0. Не розв'язуючи рівняння, знайдіть

значення і виразу5x1x2 - x1 – х2​

Ответы на вопрос

Отвечает Токенов Санжар.

x² - 2x - 7 = 0

x₁ + x₂ = 2

x₁ * x₂ = - 7

5x₁x₂ - x₁ - x₂ = 5x₁x₂ - 5(x₁ + x₂) = 5 * (- 7) - 5 * 2 = - 35 - 10 = - 45