Знайдіть корені рівняння 3x2-11x-4=0


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Илья.

Ответ:

Объяснение:

3x²-11x-4=0

Δ=121+48=169

√Δ=13

x1=(11-13)/6=-2/6=-1/3

x2=(11+13)/6=24/6=4