Знайдіть кількість членів геометричної прогресії (an), якщо a1=-8, q=3, Sn=-2912


Ответы на вопрос

Отвечает Каплий Варя.

Ответ:6

Объяснение:-2912=-8(3n-1)/3-1= -4(3n-1). 3n-1=-2912/-4=728. 3n=729. N=6