Знайдіть координати середини відрізка CD, якщо C (4; -1), D (-8; 7). A. (-2; 3); Б. (-4; 6); В.

(3; -2); Г. (2; -3).

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Кирилл.

х=4+(-8)=-4

у=-1+7=6

СД(-4;6)

середина = (х=-4/2) (у=6/2) = -2;3

ответ А