в одному кошику на 3 кг більше груш ніж у другому .Скільки груш у кожному ящику ,якщо всього в двох

ящиках 35 кг груш?​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Нехай х - кількість груш у 1-му кошику. Тоді x+3 кількість груш у 2-му.

Маємо рівняння:

x+x+3=35

2x=32

X=16

Кількість груш у 1-му кошику х=16

Кількість груш у 2-му кошику х+3=19

Відповідь:1 к. 16, 2-ий у. 19