У кошику вдвічі менше яблук,ніж у ящику . Якщо з ящика перекласти у кошик 10 яблук , то у кошику і

в ящику їх виявиться порівну. Скільки яблук у кошику і в ящику окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Диас.

Ответ:в ящике 40 яблок , в кошику 20

Объяснение:

Пусть в кошику x яблок , тогда в ящике 2x

Составим равенство:

2x-10=x+10

X=20- кошик

2*20=40- ящик