Знайдіть скалярний добуток векторів a(-2;5) і b(2;7).​


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

а*в(у векторній формі)= ах*вх+ ау*ву= -2*2+5*7= -4+35= 31