Знайдіть суму восьми перших членів арифметичної прогресії (аn) , якщо а1=5 , а8=25???


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Анастасия.

Sn=(a1+an)n/2

S8=(5+25)8/2

S8=30•4

S8=120

Отвечает Ежова Яна.

Ответ: S8=0,5*(а1+а8)*8=30*0,5*8=30*4=120.

Объяснение: