Розв’язання рівняння 4x-5y=12


Ответы на вопрос

Отвечает Мусій Наталя.

Ответ:

y = -5/12

Объяснение:

4x-5y=12

4x-5y-12=0

x=(-5y-12)/4

4*(-5y-12)/4 -5y-12=0

-10y-24=0

y=-10/24=-5/12