Знайдіть значення виразу 2x1x2−3x1−3x2, де x1 и x2 – корені квадратного рівняння x^2−3x−5=0.


Ответы на вопрос

Отвечает Моргунова Люся.

Ответ:

-19

Объяснение:X1+X2=3

X1×X2=-5

Теорема Винта.

2Х1Х2-3(Х1+Х2)=2×(-5)-3×3=-10-9=-19