Наступний член геометричної прогресії-10;30... дорівнює​Будь ласка поможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Куприянова Настя.

Ответ:

-90

Объяснение:

b_1=-10; b_2=30

q=b_2:b_1=30:(-10)=-3

b_3=b_2*q=30*(-3)=-90