Функцію задано формулою у=-3х+4. Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 3.5​


Ответы на вопрос

Отвечает Verba Camilla.

Ответ:

f(3.5)=-6.5

Объяснение:

y=-3*3.5+4=-10.5+4=-6.5