Один із коренів квадратного рівняння х²+7х+q=0 дорівнює 3.Використовуючи теорему Вієта,знайдіть

другий корень

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Рома.

Ответ: x₂=-10    q=-30.

Объяснение:

x²+7x+q=0    x₁=3

b=-(x₁+x₂)=7

-(3+x₂)=7  |×(-1)

3+x₂=-7

x₂=-10

q=x₁*x₂=3*(-10)=-30.

x₂+7x-30=0   D=169     √D=13

x₁=3    x₂=-10.