Скільки коренів має рівняння (3х-8)(2х+7)=0? 1 корінь2 кореніБезлічЖодного​


Ответы на вопрос

Отвечает Свинченко Никита.

(3х-8)(2х+7)=0

3х-8=0

3х=8

х = 8/3 (2 целых 2/3)

Или

2х+7=0

2х=-7

х= -7/2 (3 целых 1/2)

Ответ: 2 корня