Один із коренів рівняння у²-у-с=0 дорівнює 4.Знайдіть другий корінь і число с​


Ответы на вопрос

Отвечает Зуев Влад.

По теореме Виета

y₁+y₂=1

y₁=4

y₂=1-y₁=1-4=-3

По теореме Виета

y₁·y₂=-c

4·(-3)=-c

c=12