Користуючись теоремою, оберненою до теореми Вієта, встановіть які числа є коренями рівняння

х2+3х-18 = 0 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Спирина Ксюша.

Ответ:

-6 ; 3.

Объяснение:

х² + 3х - 18 = 0 ​

D > 0

По теореме

{х1 • х2 = с/a = -18;

{х1 + х2 = - b/a = -3;

Подбором находим корни уравнения:

х1 = - 6, х2 = 3.