Допоможіть будь-ласка. Плачу 60 балів 1. Обчислити 2 sin + tg 2. Знайти градусну міру кута 3.

Знайти градусну міру кута 4. Спростити α + α - tg α * ctg α 5. Використовуючи формулу зведення, спростити tg ( + α) 6. Використовуючи формулу додавання, спростити Sin ( - α) 7. Використовуючи формули подвійного аргументу, обчислити значення виразу: 8. Розв'яжіть рівняння: Sin (x - ) = 9. Побудуйте графік функції y= 3+Sin x

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Никита.

Объяснение:

1) 2 * 1/2 +1 =2

2) Если угол смежный, то 180-105=75

а если вертикальный, то 105, т.к. вертикальные углы равны.

3)5п/6=150градусов, то смежный 180-150=30, а вертикальный 150

4)1-tgа *1/tgа= 1-1=0

5)tg(п+п/2+а)=-ctg a

7) sin 30 = 1/2