Яка відповідь рівняння 5x-(x+1)=4(x-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Саша.

Ответ:

рівняння не має коренів

Объяснение:

5x-(x+1)=4(x-2)

5х-х-1=4х-8

4х-1=4х-8

рівняння не має коренів